loading

Kurumsal

Business Officekmeköy

Modern İş Hanı

ortak-alan22

Business Officekmeköy Modern İş Hanı

Küreselleşen ekonomik dengeler beraberinde farklı tasarruf zorunluluklarını da getirmiştir. Home Office, evden çalışma, freelance çalışma, ortak alan kullanımı gibi terimler yakın zamanda çalışma hayatımıza girmiştir.

İş hayatında oluşan bu talepler üzerine METHAS İnşaat Emlak Danışmanlık Hizmetleri şirket sahibi METİN ÖZAL, bölgemizde yüzlerce yıldır kullanılmakta olan iş hanı modelini Modern İş Hanı fikriyle harmanlayarak İstanbul Çekmeköy’de3.600 m2 kapalı alan üzerinde, 4 katlı Fuat Özal Plazada Hazır Ofis, Sanal Ofis, Toplantı hizmetleri ve Depo hizmeti vermekte olan Business Officekmeköy markasını oluşturmuştur.

Business Officekmeköy, Çekmeköy Madenler Metrosuna 50 metre ve Metrogarden Alışveriş merkezine 800 metre yürüme mesafesinde,Meydan AVM ve Buyaka Alışveriş merkezine 5 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 8 dakikalık, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 5 dakikalık bağlantı mesafesinde, Ağaoğlu Çekmeköy Park’a 500 metre mesafededir.

Neler Yapıyoruz

Hakkımızda

Vizyonumuz

Vizyon: Şirket sahibi ve ofis kullanıcılarının maliyetlerini düşürmek, proje ve işlerine odaklanmalarını sağlamak için hem en ekonomik hem en kaliteli hizmeti sunan Her Şey Dahil çözüm önerileri geliştirirken, çözüm önerilerimizle ve verdiğimiz hizmetlerle Hazır Ofis ve Sanal Ofis sektörünün tercih edilen ve örnek alınan Hazır Ofis ve Sanal Ofis şirketi olmak.

Misyonumuz

Misyon: Profesyonel yönetim ve uzman iletişim kadromuzla, gelişen iletişim ve
teknoloji çözümleriyle ofis kullanıcılarına ve şirket sahiplerine, kaliteli hizmet
sağlayarak maliyetini düşürmektir.

Kalite Politikası

Kalite Politikası: Busıness Officekmeköy vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayarak hizmet veririz.

Hazır Ofis ve Toplantı Odası Kiralama Hizmeti

Teklif AL